DESCRIPTION
Gross Area:

1000 m2

Interior Area:

1000 m2

Beds:

1

Baths:

1

Rooms No.:

2

Shitet Ambient Biznesi për aktivitete të ndryshme si zyra,klinika,qender estetike etj,ndodhet ne katin e pare dhe ne ane te rruges ka akses nga kembesoret dhe makinat. ▪️ Shitet Bar-Loung ne aktivitet-Park Femijesh(stil modern dhe bashkekohor,investim i ri) ▪️Shiten 30 Poste Parkimi, me Hipoteke, hyrje me vete Pronat ndodhen ne nje zone ne zhvillim ku ka nje popullesi te larte dhe eshte ne favor te bizneseve,ka akses nga shume rruge dytesore dhe kryesore,ne zonen e unazes se re. Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

Features
Powered by BSP Real Estate CRM