DESCRIPTION
Gross Area:

120 m2

Interior Area:

120 m2

Beds:

2

Baths:

1

Rooms No.:

3

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar shume mire,cdo gje e re,kati 1,organizuar ne nje sallon,dy dhoma gjumi,nje tualet,koridor,ballkon,ndodht ne rezidenc 4-5 kateshe,apartamenti ka dhe garazhd,nuk eshte i detyrushem ne varesi te kerkeses.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

Features
Powered by BSP Real Estate CRM