DESCRIPTION
Gross Area:

75 m2

Interior Area:

75 m2

Baths:

1

Jepet ambient komercial me sipërfaqe 75 m2 buzë rrugës kryesore ne Unazë të Re, Astir prane Bar Oslo. Dyqani ndodhet në katin e pare, ka fasadë xhami me pamje nga rruga gjë që e bën përshtatshëm për çfarëdolloj biznesi. Ambienti është i investuar dhe kjo e bën mjaft të favorshëm si për zyra, qendër estetike, etj. Për një vizitë në pronë na kontaktoni tani!

Features
Powered by BSP Real Estate CRM