DESCRIPTION
Gross Area:

60 m2

Interior Area:

65 m2

Beds:

1

Baths:

1

Rooms No.:

2

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar shume mire,organizuar ne nje sallon,kuzhine,dy dhoma gjumi,koridor,tualet,ballkon,ndodhet ne nje pallat te ri dhe ne ane te rruges kryesore.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

Features

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision a Product By Leeto Digital Agency