DESCRIPTION
Gross Area:

76 m2

Interior Area:

76 m2

Beds:

2

Baths:

1

Rooms No.:

3

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 76m2,kati pare,pallat ekzistues jo parafabriakt me tulla,organizuar ne koridor,sallon,dy dhoma gjumi,tualet,eshte i pa rikonstruktuar,eshte me hipoteke dhe i rivlersuar.Ndodhet afer ures se Tabakeve.Per nje vizit ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision a Product By Leeto Digital Agency