DESCRIPTION
Gross Area:

110 m2

Interior Area:

110 m2

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar shume mire,i organizuar ne nje sallon,dy dhoma gjumi,koridor,1 tualet dhe nje ballkon.Ndodhet ne rruge kryesore.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision