DESCRIPTION
Gross Area:

150 m2

Interior Area:

150 m2

Beds:

3

Baths:

2

Rooms No.:

4

Shitet apartament 3 +1,me siperfaqe totale 150m2, e organizuar ne nje sallon,kuzhina me vete, tre dhoma gjumi dy nga dhomat e gjumit kane ballkon dhe tualet,koridor te madh i cili lidhet me dhomat e gjumit sallonin dhe tualetin,tre ballkone dhe dy tualete,apartamenti eshte me orjentim shum te mire nga dy anet e pallatit dhe me pamje nga qyteti, ndodhet ne katin e 7 ,eshte me ashensor dhe hipoteke. Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

Features

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision