DESCRIPTION
Gross Area:

122 m2

Interior Area:

122 m2

Beds:

2

Baths:

2

Rooms No.:

3

Shitet apartament 2 +1,me siperfaqe totale 122m2, e organizuar ne nje sallon dy dhoma gjumi,koridor,ballkon dhe dy tualete,apartamenti eshte me orjentim shum te mire dhe ndodhet ne katin e 6 banim,eshte me ashensor dhe hipoteke. Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision