DESCRIPTION
Gross Area:

2700 m2

Interior Area:

2700 m2

Shitet ose jepet me qera ndertese e pershtatshme per aktivitet si bar-resorant-hotel,ndertesa ka 330 m2 dhe siperfaqe toke 2700m2,ndodhet ne ane te rruges dhe ka nje pamje fantastike,ndodhet ne periferi te kryeqytetit large pluhurit dhe zhurmave.Prona eshte me dokumenta te rregullta.Per me shume informacion lutemi mos hezitoni te na kontakotni!

Features

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision