DESCRIPTION
Gross Area:

100 m2

Interior Area:

90 m2

Beds:

2

Baths:

1

Rooms No.:

3

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar ,ndodhet ne katin e 3 me ashensor.Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon,dy dhoma gjumi,koridor dhe nje tualet,ndodhet ne nje pallat shume te mire dhe ndodhet afer rrethrrotullimit te dyte afer rruges kryesore.Per me shume informacion lutemi mos hezitoni te na kontakotni!

Features

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision