DESCRIPTION
Gross Area:

71 m2

Interior Area:

60 m2

Beds:

1

Baths:

1

Rooms No.:

2

Shitet apartament 1+1,kati 2,me ashensor,i organizuar ne nje sallon,nje dhome gjumi,koridor,nje tualet dhe nje ballkon,eshte me hipoteke,shitet i mobiluar.Per me shume informacion lutemi mos hezitoni te na kontakotni!

Features

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision