DESCRIPTION
Gross Area:

70 m2

Interior Area:

63 m2

Beds:

1

Baths:

1

Rooms No.:

2

Shitet apartament 1+1,kati 8, me ashensor,i organizuar ne nje sallon,nje dhome gjumi,koridor,nje tualet dhe nje ballkon.Apartamenti eshte me hipoteke dhe ndodhet afer rruges kryesore.Per me shume informacion lutemi mos hezitoni te na kontakotni!

Features

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision