DESCRIPTION
Gross Area:

120 m2

Interior Area:

120 m2

Beds:

4

Baths:

2

Rooms No.:

5

Jepet me qera Biznes ne Aktivitet Parukeri,biznesi ka 12 vite qe ushtron aktivitet,paijisjet jane te reja dhe ambjenti eshte komod per te punuar,ambjenti eshte me siperfaqe 120 m2 dhe ndodhet ne ane te rruges kryesore,ne nje rruge qe ka levizje dhe pamje.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni!

Features

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision