DESCRIPTION
Gross Area:

185 m2

Interior Area:

200 m2

Beds:

2

Baths:

2

Rooms No.:

3

Floors:

1

Jepet me qera Bar-Resorant me siperfaqe te brendshme 100 m2 i organizuar ne vendin e banakut,(zgaren)vendin e kuzhines dhe hodhin,dyqani ka dhe verande me siperfaqe 100 m2,ndodhet ne katin e pare dhe ne nje zone te mire ku ka akses nga kembesoret dhe makinat,afer Qender Kristal Center. Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni!

Features

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision