DESCRIPTION
Gross Area:

96 m2

Interior Area:

100 m2

Beds:

2

Baths:

2

Rooms No.:

3

Jepet me qera dyqan me siperfaqe 100 m2 ndodhet ne katin e pare dhe ne ane te rruges kryesore ku ka akses nga kembesoret dhe makinat,dyqani eshte i dhene me qera per klinike dentare eshte mundesia dhe e shitjes se biznesit i cili eshte ne aktivitet, shitet me çmim te arsyeshem,ka dy poltrone,vendin e pritjes,recepsionin,dhomen e nderrimit dhe sterilizimi(blerja e bzinesit eshte fakultative)dyqani jepet me qera dhe pa aktivitet,bosh.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni!

Features

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision a Product By Leeto Digital Agency