DESCRIPTION
Gross Area:

90 m2

Interior Area:

85 m2

Beds:

2

Baths:

1

Rooms No.:

3

Ne zonen e Unazes te Re prane njesise administrative jepet apartament me qira i organizuar ne 2 dhoma gjumi , sallon ndenje bashke me kuzhinen dhe tualet. Apartamenti eshte i mobiluar. Per nje vizite ne prone na kontaktoni tani!

Features

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision