Përshkrimi
Sip. Totale:

28 m2

Sip. e brëndshme:

0 m2

Tualet:

1

KATI:

1

Shitet dyqan me sipërfaqe 28 m2 në Unazë të Re, pranë Fabrikës së Miellit. Dyqani ndodhet në brendësi të një blloku pallatesh, në katin e 1. Disponon një tualet, fasadë xhami dhe qepen. Është me certifikatë pronësie. Për çdo informacion rreth pronës apo vizitë në të, na kontaktoni tani!

Powered by BSP Real Estate CRM