Përshkrimi
Sip. Totale:

113.3 m2

Sip. e brëndshme:

107 m2

Dhoma:

2

Tualet:

1

Nr. Dhomave:

3

KATI:

5

Në zonën e Unazës së Re shitet apartament i organizuar në: Dy dhoma gjumi secila e mobiluar, me akses në ballkon dhe me kondicioner Një sallon ndenje i mobiluar dhe me kondicioner 24 BTU/Inverter plus dhe kuzhina e pajisur me pajisje elektronike nga markat më të njohura. Gjithashtu apartamenti ka korridor dhe një ballkon të bollshëm dhe një tualet. Apartamenti është i pajisur me sistem filtrimi të ujit dhe në ballkon ka dalje për të vendosur një bateri inverter për emergjence në rastin kur ka ndërprerje të energjisë elektrike. Ndodhet në katin e 5-të banimi nga 8 që ka gjithë pallati. Me ashensor. Drejtimi në Jug. Apartamenti ka hipoteke! Për çdo informacion rreth pronës apo vizitë në të na kontaktoni tani!

Karakteristikat
Powered by BSP Real Estate CRM