Përshkrimi
Sip. Totale:

60 m2

Sip. e brëndshme:

65 m2

Dhoma:

1

Tualet:

1

Nr. Dhomave:

2

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar shume mire,organizuar ne nje sallon,kuzhine,dy dhoma gjumi,koridor,tualet,ballkon,ndodhet ne nje pallat te ri dhe ne ane te rruges kryesore.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

Karakteristikat
Powered by BSP Real Estate CRM