Përshkrimi
Sip. Totale:

75 m2

Sip. e brëndshme:

75 m2

Dhoma:

2

Tualet:

1

Nr. Dhomave:

3

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe bruto dhe neto 75m2,organizuar ne nje sallon,dy dhoma gjumi,koridor dhe nje tualet me dritare,ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues me tulla,i pershtatshem per aktivitet dhe per banim sepse ndodhet afer rruges kryesore.Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni!

Karakteristikat

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision a Product By Leeto Digital Agency