Përshkrimi
Sip. Totale:

76 m2

Sip. e brëndshme:

76 m2

Dhoma:

2

Tualet:

1

Nr. Dhomave:

3

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 76m2,kati pare,pallat ekzistues jo parafabriakt me tulla,organizuar ne koridor,sallon,dy dhoma gjumi,tualet,eshte i pa rikonstruktuar,eshte me hipoteke dhe i rivlersuar.Ndodhet afer ures se Tabakeve.Per nje vizit ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!

Powered by BSP Real Estate CRM