Përshkrimi
Sip. Totale:

69 m2

Sip. e brëndshme:

62 m2

Dhoma:

1

Tualet:

1

Nr. Dhomave:

2

Shitet Apartament 1+1,kati 8.Siperfaqe bruto 69m2.Ambient ndenje i bollshem, bashke me kuzhinen,nje dhome gjumi,nje tualet,koridor dhe ballkon.Eshte me hipoteke.Eshte i pershtatshem per banim ose per investim,ndodhet ne ane te rruges kryesore ka linje atobuzi afer,market,palester etj. Per me shume informacion lutemi mos hezitoni te na kontaktoni.

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision a Product By Leeto Digital Agency