Përshkrimi
Sip. Totale:

70 m2

Sip. e brëndshme:

60 m2

Dhoma:

1

Tualet:

1

Nr. Dhomave:

2

KATI:

7

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe totale 70 m2 nodhet ne katin e gjashte dhe eshte me hipoteke,apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon,nje llome gjumi dhe ballkon,orjantmin e ka nga perendimi dhe e kap shume dielli.Ndodhet ne Durres afer muzeut,ne pallat te ri.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni!

Karakteristikat

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision