Përshkrimi
Sip. Totale:

300 m2

Sip. e brëndshme:

300 m2

Dhoma:

5

Tualet:

4

Nr. Dhomave:

8

KATI:

2

Shitet vile me dy kate,vila ka siperfaqe toke 300m2 dhe siperfaqe ndertimi 254m2 ne total.Vila eshte e ndare ne dy hyrje ku secila hyrje ka dere dhe oborr me vete,shkallet jane nga jashte pra hyrjet jane te ndara,gjithashtu vila ka dhe nje pus.Eshte e pershtatshme per banim dhe biznes,ndodhet afer qendres,mbrapa Stadiumit Asllan Rusi,Zogu i Zi.Prona eshte me dokumenta te rregullta.Per nje vizite ne prone na kontaktoni tani!

Karakteristikat
Powered by BSP Real Estate CRM