Përshkrimi
Sip. Totale:

129 m2

Sip. e brëndshme:

0 m2

Dhoma:

2

Tualet:

2

Nr. Dhomave:

3

KATI:

8

Shitet apartament 2+1 me sipërfaqe 128.9 m2 tek Fusha e Aviacionit. Apartamenti ka një planimetri mjaft të rregullt dhe një mirë organizim të hapsirës me hyrje direkte në korridor duke vijuar në sallonin ndenjes së bashku me kuzhinën e më pas në dy dhomat e gjumit, dy tualetet dhe një ballkon i aksesueshëm nga dhoma ndenjese. Ndodhet në katin e tetë banim të një pallati të ri, me ashensor, në një nga zonat më të mira dhe të qeta të Kryeqytetit. Apartamenti shitet i mobiluar dhe disponon dokumentacion të rregullt (Hipotekë). Për një vizitë në pronë na kontaktoni tani!

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision a Product By Leeto Digital Agency