Descrizione
Gross Area:

96 m2

Interior Area:

0 m2

CAMERE:

2

BAGNO:

1

Numero di Stanze:

3

PIANI:

3

Shitet apartament 2+1 me sipërfaqe 96 m2 në rrugën "Sabri Preveza". Apartamenti shitet i mobiluar dhe organizohet në një sallon së bashku me kuzhinën, dy dhoma gjumi dhe një tualet. Ndodhet në katin e tretë banim, me ashensor dhe shitet sëbashku me një dyqan 52 m2. Apartamenti është në proces hipotekimi

.

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision a Product By Leeto Digital Agency