Descrizione
Gross Area:

356 m2

Interior Area:

0 m2

CAMERE:

4

BAGNO:

4

Numero di Stanze:

8

PIANI:

4

Jepet me qira vilë 4 kateshe me sipërfaqe 356 m2 në Kombinat, pranë Shkollës "Shyqyri Peza". Vila është e organizuar në Katin e parë me sipërfaqe 86 m2: gjysmë dhomë+paradhomë dhe gjysmë garazh; Kati i dytë prej 90 m2: është 2+1, një sallon ndenje dhe kuzhinë së bashku, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon; Kati i tretë prej 90 m2: një sallon ndenje bashkë me kuzhinë, një tualet, një ballkon dhe një oxhak; Kati i katërt prej 90 m2: është 2+1, një sallon ndenje dhe kuzhinë së bashku, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Vila është e përshtatshme për klinika, qender kursesh, institucione etj

.

Powered by BSP Real Estate CRM