Descrizione
Gross Area:

116 m2

Interior Area:

0 m2

CAMERE:

2

BAGNO:

1

Numero di Stanze:

3

PIANI:

5

Në zonën e Unazës së Re shitet apartament i organizuar në: Dy dhoma gjumi secila e mobiluar, me akses në ballkon dhe me kondicioner Një sallon ndenje i mobiluar dhe me kondicioner 24 BTU/Inverter plus dhe kuzhina e pajisur me pajisje elektronike nga markat më të njohura. Gjithashtu apartamenti ka korridor dhe një ballkon të bollshëm dhe një tualet. Apartamenti është i pajisur me sistem filtrimi të ujit dhe në ballkon ka dalje për të vendosur një bateri inverter për emergjence në rastin kur ka ndërprerje të energjisë elektrike. Ndodhet në katin e 5-të banimi nga 8 që ka gjithë pallati. Me ashensor. Drejtimi në Jug. Apartamenti është me kontratë sipërmarrje. Për çdo informacion rreth pronës apo vizitë në të na kontaktoni në 0698003030 ose [email protected]

.

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision a Product By Leeto Digital Agency