DESCRIPTION
Gross Area:

70 m2

Interior Area:

70 m2

Beds:

1

Baths:

1

Rooms No.:

2

Shitet apartament 1+1 në Astir mbrapa Prane Viles L 1. Sipërfaqja e apartamentit është e ndarë në dhomë ndenje + kuzhinë, dhomë gjumi, tualet, korridor, ballkon. Ndodhet në katin e 1 banim të një pallati të ri me ashensor. Apartamenti ka një kubaturë shumë te rregulltë dhe një hapësirë shumë të bollëshme, shitet e mobiluar. Apartamenti është me hipotek.

Features

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision a Product By Leeto Digital Agency