DESCRIPTION
Gross Area:

175 m2

Interior Area:

0 m2

Floors:

1

Jepet lokal me qera ne aktivitet,me siperfaqe 100m2 dhe 75 m verande,ndodhet ne zonen e unazes se re ne rruge kryesore.Per me shume informacion ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision