DESCRIPTION
Gross Area:

300 m2

Interior Area:

300 m2

Beds:

5

Baths:

4

Rooms No.:

8

Floors:

2

Shitet vile me dy kate,vila ka siperfaqe toke 300m2 dhe siperfaqe ndertimi 254m2 ne total.Vila eshte e ndare ne dy hyrje ku secila hyrje ka dere dhe oborr me vete,shkallet jane nga jashte pra hyrjet jane te ndara,gjithashtu vila ka dhe nje pus.Eshte e pershtatshme per banim dhe biznes,ndodhet afer qendres,mbrapa Stadiumit Asllan Rusi,Zogu i Zi.Prona eshte me dokumenta te rregullta.Per nje vizite ne prone na kontaktoni tani!

Features

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision