DESCRIPTION
Gross Area:

82 m2

Interior Area:

82 m2

Beds:

1

Baths:

1

Rooms No.:

2

Floors:

7

Ne zonen e Unazes se RE (Astirit) shitet apartament me siperfaqe 82.4 m2 i organizuar ne nje dhome gjumi, nje sallon ndenje se bashku me kuzhinen, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate dhe ka orjentim ne lindje. Shitet i mobiluar totalisht, pallati ka ashensor dhe administrim. Apartamenti eshte ne proces hipotekimi. Per vizite ne prone ka kontaktoni tani!

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision