Përshkrimi
Sip. Totale:

42 m2

Sip. e brëndshme:

0 m2

Tualet:

1

KATI:

1

Shitet dyqan me sipërfaqe 42 m2 në Yzberisht tek Rruga "Panajot Pano” Dyqani disponon 1 tualet, depo, fasadë xhami, qepen dhe ndodhet në katin e parë.

Powered by BSP Real Estate CRM