Përshkrimi
Sip. Totale:

105 m2

Sip. e brëndshme:

110 m2

Dhoma:

2

Tualet:

1

Nr. Dhomave:

3

Jepet me qera apartament 2+1 organizuar ne nje sallon,dy dhoma gjumi,koridor,tualet,nje ballkon,me ashensor,ndodhet ne zone te mire dhe afer qendres.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

Karakteristikat

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision a Product By Leeto Digital Agency