Përshkrimi
Sip. Totale:

0 m2

Sip. e brëndshme:

0 m2

Dhoma:

3

Tualet:

2

Nr. Dhomave:

4

Jepet me qera apartament 3+1 i mobiluar shume mire,organizuar ne tre dhoma gjumi,sallon,koridor,tualet dhe nje ballkon.Ne çmim perfshihet dhe nje post parkimi.Per me shume informacion lutemi mos hezitoni te na kontaktoni.

Karakteristikat

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision