Përshkrimi
Sip. Totale:

115 m2

Sip. e brëndshme:

100 m2

Dhoma:

2

Tualet:

2

Nr. Dhomave:

3

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar ,ndodhet ne katin e 4 me ashensor.Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon,dy dhoma gjumi,koridor dhe dy tualete,ndodhet ne nje pallat shume te mire dhe cilesor.Per me shume informacion lutemi mos hezitoni te na kontakotni!

Karakteristikat

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision