Përshkrimi
Sip. Totale:

90 m2

Sip. e brëndshme:

80 m2

Jepet me qera apartament 2+1 bosh,kati 5,apartamenti eshte i pershtatshem per zyra ose banim,ndodhen ne nje kompleks te ri dhe te mire Green City.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

Karakteristikat

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision