Përshkrimi
Sip. Totale:

95 m2

Sip. e brëndshme:

87 m2

Dhoma:

2

Tualet:

2

Nr. Dhomave:

3

KATI:

2

Shitet apartament 2 +1,me siperfaqe totale 95m2, e organizuar ne nje sallon dy dhoma gjumi,koridor,ballkon dhe dy tualete ,apartamenti eshte me orjentim shum te mire dhe ndodhet ne katin e 2 banim,eshte me ashensor dhe pallat 5 katesh. Apartamenti shitet i mobiluar, me te gjitha elektro shtepiaket e reja, kondicioner ne dhomat e gjumit, dhe ne sallon, Rivlersimi i prones eshte i bere.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.

Karakteristikat

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision a Product By Leeto Digital Agency