Përshkrimi
Sip. Totale:

75 m2

Sip. e brëndshme:

69 m2

Dhoma:

1

Tualet:

1

Nr. Dhomave:

2

KATI:

7

Jepet me qera apartaemnt 1+1 i mobiluar ,ndodhet ne katin e shtate me ashensor,i organizuar ne nje sallon,nje dhome gjumi,nje koridor,nje tualet dhe nje ballkon,eshte i mobiluar kendshem dhe ndodhet ne nje zone shume te mire perballe qendres Don Bosko.Per me shume informacion dhe vizit ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni!

Karakteristikat

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision