Përshkrimi
Sip. Totale:

117 m2

Sip. e brëndshme:

107 m2

Dhoma:

2

Tualet:

1

Nr. Dhomave:

3

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 117 m2 bruto,eshte e organizuar ne nje sallon,dy dhoma gjumi,koridor dhe nje tualet,apartamenti ka dhe nje vernade me siperfaqe 25 m2, ndodhet ne katin e dyte dhe eshte i pershtatshem per banim ose biznes sepse ndodhet ne kend te pallatit dhe ne kryqezim.Eshte me dokumenta te rregullta.Per nje vizite ne prone na kontaktoni tani!

Karakteristikat

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision