Përshkrimi
Sip. Totale:

100 m2

Sip. e brëndshme:

0 m2

Dhoma:

2

Tualet:

1

Nr. Dhomave:

3

KATI:

8

Në një nga zonat më të mira të Tiranës tek Myslym Shyri jepet me qira super apartament 2+1. Apartamenti është i organizuar në dhomë ndenje dhe kuzhinë së bashku, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon të aksesueshëm nga salloni ndenjes. Eshtë totalisht i mobiluar në mënyrë moderne me punime gipsi, tre kondicioner. Ndodhet në katin e tetë të një pallati shumë të mirëadministruar me ashensor gjithashtu dhe në një zonë që të ofron të gjitha facilitetet për një jetesë sa më komode. Per nje vizite ne prone na kontaktoni tani!

Karakteristikat
Powered by BSP Real Estate CRM