Përshkrimi
Sip. Totale:

86 m2

Sip. e brëndshme:

0 m2

Dhoma:

2

Tualet:

1

Nr. Dhomave:

3

KATI:

5

Ne Yzberisht prane Bulevardit te Ri jepet apartament me qira 2+1. Apartamenti me siperfaqe 86 m2 eshte i organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine se bashku,dy dhoma gjumi, nje tualet (me dritare) korridor dhe dy ballkone. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, ndodhet ne katin e 5 te nje pallati shume te mire administruar. Per nje vizite ne prone na kontaktoni tani!

Karakteristikat
Powered by BSP Real Estate CRM