Përshkrimi
Sip. Totale:

96.2 m2

Sip. e brëndshme:

86.6 m2

Dhoma:

2

Tualet:

1

Nr. Dhomave:

3

KATI:

8

Ne Astir prane Jata Market shitet apartament 2+1 me siperfaqe 96.2 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine se bashku, dy dhoma gjumi, korridor, tualet (me dritare) tre ballkone. Ka nje kubature shum te rregullt dhe hapsire e bollshme. Apartamenti shitet totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore, eshte i shtruar me parket, ka punime gipsi, dritare dopio xham me grila, dy kondicioner. Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati shume te mire administruar me ashensor. Disponon Dokumentacion te rregullt Hipotekor. Për çdo informacion rreth pronës apo vizitë në të na kontaktoni tani!

Karakteristikat

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision