Përshkrimi
Sip. Totale:

107 m2

Sip. e brëndshme:

m2

Dhoma:

2

Tualet:

1

Nr. Dhomave:

3

KATI:

8

Ne Astir tek Rruga"Loni Ligori" shitet apartament 2+1 me siperfaqe 107 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje plus kuzhine se bashku, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkon te aksesueshem vetem nga salloni. Ka nje kubature shum te rregullt dhe nje hapsire te bollshme. Apartamenti shitet i mobiluar perveçse njera nga dhomat e gjumit do hiqet. Eshte ne proçes Hipotekimi. Për një vizitë në pronë na kontaktoni tani!

Karakteristikat

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision