Përshkrimi
Sip. Totale:

117 m2

Sip. e brëndshme:

m2

Dhoma:

3

Tualet:

2

Nr. Dhomave:

4

KATI:

12

Ne Zog te Zi shitet apartament 3+1 me siperfaqe 117 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje plus kuzhine se bashku, tre dhoma gjumi, dy tualete, dy korridor, dhe ballkon te aksesueshem nga dy dhoma gjumi dhe salloni. Ka nje kubature shume te rregullt dhe hapsire e bollshme. Apartamenti shitet i mobiluar dhe disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor. Ndodhet ne katin e 12 te nje pallati shume te mire dhe ne nje zone e cila te ofron te gjitha facilitetet e nje jetese te mire.Për një vizitë në pronë na kontaktoni tani!

Karakteristikat

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision