Përshkrimi
Sip. Totale:

65 m2

Sip. e brëndshme:

59 m2

Dhoma:

1

Tualet:

1

Nr. Dhomave:

2

KATI:

2

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 65 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine se bashku, dhome gjumi, tualet (me dritare) dhe ballkon te aksesueshem nga dhoma e gjumit dhe salloni ndenjes. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati shum te mire administruar. Apartamenti shitet bosh dhe ka nje kubature shume te mire. Për një vizitë në pronë na kontaktoni tani!

Karakteristikat

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision a Product By Leeto Digital Agency