Përshkrimi
Sip. Totale:

82 m2

Sip. e brëndshme:

72 m2

Dhoma:

1

Tualet:

1

Nr. Dhomave:

2

KATI:

8

Ne zonen e Astirit, prane kendit te lojrave jepet me qira apartament i organizuar ne dy dhoma gjumi, 1 sallon ndenje, 1 tualet , 1 ballkon dhe koridor. Apartamenti eshte i shtuar me parket, dritaret i ka dopio xham dhe me grila. Apartamenti eshte i mobiluar dhe te gjitha mobiljet jane te reja. Ndricimi natyral ne apartament eshte gjate gjithe dites. Pallati eshte i mire administruar. Per nje vizite ne prone na kontaktoni tani!

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision