Përshkrimi
Sip. Totale:

75 m2

Sip. e brëndshme:

80 m2

Dhoma:

1

Tualet:

1

Nr. Dhomave:

2

KATI:

3

Ne nje nga komplekset e sapo ndertuara ne Unaze te Re jepet apartament me qira i organizuar ne nje sallon ndenje se bashku me kuzhinen e cila disponon k/bufen, soben dhe frigoriferin, nje dhome gjumi, nje tualet ( inkaso & lavatrice ), krodor dhe ballkon. Ne cmim eshte i perfshire dhe nje post parkimi ne katin -1. Karakteristika te tjera: ashensor, termoizolim, dopio xham, grila, gjerlberim dhe mire administrim. Per nje vizite ne prone ka kontaktoni tani!

© Copyright Newera Real Estate. All Rights Reserved

Made with by BSP Vision