Përshkrimi
Sip. Totale:

110 m2

Sip. e brëndshme:

100 m2

Dhoma:

2

Tualet:

1

Nr. Dhomave:

3

KATI:

8

Ne zonen e Astirit prane njesise administrative jepet apartament me qira i organizuar ne 2 dhoma gjumi te mobiluara, sallon ndenje bashke me kuzhinen dhe tualet. Apartamenti eshte i mobiluar dhe disponon dhe elektroshtepiaket e nevojshme. Per nje vizite ne prone na kontaktoni tani!

Karakteristikat
Powered by BSP Real Estate CRM