Përshkrimi
Sip. Totale:

112 m2

Sip. e brëndshme:

0 m2

Dhoma:

2

Tualet:

2

Nr. Dhomave:

3

KATI:

5

Tek Unaza e Re pranë Vilës L jepet apartament me qera 2+1 bosh vetëm me k/bufe.Apartamenti është i organizuar në dhomë ndenje dhe kuzhinë së bashku, dy dhoma gjumi, dy tualete (njëri me dritare) dy ballkone, korridor.Ndodhet në katin e pestë me ashensor të një pallati të mirë administruar.Ka kubaturë të rregullt dhe hapsirë të bollshme. Për një vizitë në pronë na kontaktoni tani!

Powered by BSP Real Estate CRM